Roles Open Positions

Back to all Positions

GLOBAL PAYROLL Младши Специалист Данъци и Заплати

Нашата мисия е

В Immedis ние се стремим да предлагаме решения в областа на Международните данъци и заплати на нашите корпоративни мултинационални клиенти, водени от технологичните иновации, които разработваме в нашата дивизия. Услугите се предоставят от нашия екип опитни данъчни специалисти.

Кои сме ние?

Immedis е най- бързо развиващата се международна технологична компания, специализирана в областа на международния пейрол

Какво правим?

Ние предоставяме услуги в областта на Международните Данъци и Заплати на нашите корпоративни клиенти, грижейки се да получат необходимата данъчна експертиза.
Ние комуникираме и получаваме услуги от нашите международни партньори с цел предоставяне на услуги към крайния клиент.
Ние се стремим крайния продукт, който предоставяме на нашите клиенти да е на най високо ниво, следвайки промените в данъчно законодателство на различните страни с които работим

Защо да изберем Immedis?

  • Атрактивно заплащане
  • Допълнителни социални придобивки
  • Възможност за развитие и растеж в организацията
  • Страхотен екип от опитни специалисти, които ще предоставят необходимото обучение и насоки в работата
  • Приятелска и спокойна работна среда, благоприятстваща за професионалното развитие
  • Гъвкавост в работното време

Отговорности:

Ние търсим кандидати, който ще:

  • Помагат с начисляване на заплатите на служителите на нашите мултинационални корпоративни клиенти
  • Комуникират ежедневно с нашите клиенти и международни партньори
  • Помагат за попълване и изготвяне на данъчни декларации за съответните данъчни юрисдикции
  • Помагат за предоставане на съвети и решения относно данъчни въпроси за нашите клиенти

Основни изисквания към кандидатите:

  • Умения за работа в екип
  • Внимание към детайлите
  • Работа с MS office
  • Отлично владеене на Английски език
  • Висше Икономическо образование

Доппълнителни изисквания:

  • Икономическо образование Специалности „Финанси“ и „Счетоводство и контрол“
  • Свободно владеене на втори чужд език
  • Предишен опит в офис среда на мултинационална компания
  • Предишен опит в начисляване на заплати и счетоводство.

Младши Специалист Данъци и Заплати праща репорти към Мениджър Данъци и Заплати.

С нас ще имате възможност да се развивате, учите и разширявате вашите познания във вълнуваща и динамична среда.

Ако имате позитивно мислене, харесвате модерна и динамична офис среда и искате да сте редом до най-добрите в сферата – свържете се с нас.

Притежаваме инструментите да пострим бъдещето. Имате ли мотивацията?

Ако смятате че имате необходимото и сте мотивирани да оформите бъдещето си в сферата на международните заплати и данъци, кандидатствайте при нас с мотивационно писмо и CV тук.